GRW Rulman

GRW Rulman, “Gebrüder Reinfurt” unvanını aldı çünkü 1942’de Eugene ve Hugo Reinfurt kardeşler tarafından kuruldu. Bugün, GRW Rulman yasal olarak sınırlı bir ortaklık olarak düzenlenmiştir. GRW, “Gebrüder Reinfurt Würzburg” anlamına gelir.

GRW Rulman, yüksek hassasiyetli, küçük, minyatür rulman ve enstrüman yataklarının yanı sıra iğ yataklarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Ayrıca, rulman üniteleri (önceden monte edilmiş üniteler) ve müşteri gereksinimlerine göre özel rulmanlar – özelleştirilmiş çözümler – ve yüksek hassasiyetli, dönel olarak simetrik tornalanmış ve taşlanmış parçalar geliştirilip üretilmektedir.

Şirket, bilyalı rulman döneminin başında sadece 12 ila 15 kişilik bir işgücüne sahipti. Kısa süre sonra bu sayı 60-70 kişiye yükselmiştir.

Rimpar’daki genel merkez ve üretim tesisinde, Çek Cumhuriyeti’ndeki montaj fabrikasında ve ABD’deki iki satış ofisinde 500’den fazla çalışan, şirketin yenilik ve know-how’ının temelini oluşturmaktadır.

GRW, GRW RULMAN, GRW RULMAN FİYAT, GRW RULMAN SATIŞ, GRW RULMAN FİYAT LİSTESİ, GRW MİNYATÜR RULMANLAR, GRW PASLANMAZ RULMANLAR, GRW RULMAN KATALOG, RULMAN