NSK Rulman

NSK Rulman 1916’da kuruldu ve Japonya’da üretilen ilk bilyalı rulmanları üretti. O zamandan beri şirket, Japonya’da rulmanların geliştirilmesine öncülük ediyor. NSK şimdi tam bir rulman yelpazesi sunuyor ve bunları dünya çapında satıyor. NSK Rulmanları birçok endüstrinin büyümesine ve mekanik teknolojinin ilerlemesine büyük katkıda bulunmuştur. Şirket Japonya’daki rulman pazarında en büyük paya sahiptir ve dünyanın en büyük rulman tedarikçilerinden biridir.

NSK Rulman, yıllarca Rulman imalatında rafine edilmiş hassas işleme teknolojisi alanındaki uzmanlıkları, NSK Rulman Otomotiv Ürünleri, NSK Rulman Hassas Makine ve Parçaları, NSK Rulman Mekatronik Ürünlerdir.

1960’lı yılların başından bu yana ABD’nin Michigan eyaletindeki Ann Arbor’da ilk yurtdışı satış ofisinin kurulmasını takiben NSK, yurt dışında iş yerleri kurmaya devam etti ve küresel varlığını sürekli olarak güçlendirdi.

1970’lerde NSK Rulman, Brezilya’daki Sao Paolo şehri dışında bir üretim yan kuruluşu kurdu ve onu Kuzey Amerika’da, İngiltere ve Asya’daki diğer yeni imalat iştirakleri izledi. 1990’larda NSK, Birleşik Krallık’taki en büyük rulman üreticisi olan ve RHP markasıyla tanınan UPI’yi satın aldı. Tüm Avrupa pazarlarındaki üretim ve satış yerlerinin genişletilmesi, NSK Rulman’ın Avrupa’da daha güçlü bir pazar varlığına neden oldu.

1990’lı yılların ortalarından itibaren NSK, faaliyetlerini hızla Asya’daki pazarlara genişletti. Özellikle Çin gibi hızlı büyüyen pazarlarda NSK, yerel olarak araştırma ve geliştirme, satış ve teknik hizmetleri yürütmek için kurumsal yapısını sürekli olarak güçlendirmektedir.

NSK, NSK RULMAN, NSK BEARINGS, NSK BEARINGS SALES, NSK RULMAN KATALOG, NSK RULMAN İSTANBUL, NSK RULMAN ÖLÇÜ, NSK CNC RULMAN,NSK RULMAN BAYİ, NSK BİLYA, NSK RULMAN FİYAT LİSTESİ 2018, 35BD219, NSK RULMAN FİYAT LİSTESİ, 35TAC62, NSK CNC TEZGAH RULMANI, CNC RULMAN, NSK RULMAN SATIŞ, NSK RULMAN İSTANBUL