RBC Rulman

Rbc rulman 1919 yılında kurulmuştur. Yaratıcı teknoloji tasarımı için patentler tarafından vurgulanan rulman teknolojisinde kaliteli işçilik ve yenilikçiliğin uzun ve etkileyici bir geçmişine sahiptir.

Bugün, şirketin Kuzey Amerika ve Avrupa’da küresel bir satış mühendisleri, distribütörler ve yetkili acenteler ağıyla 20’den fazla tesisi bulunmaktadır.

Ağustos 2005, RBC Rulmanları halka açık bir şirket haline geldi ve stratejik planlama ve satın almalarla istikrarlı bir şekilde büyüdü.

Doksanlı yılların başından bu yana, bu satın almalar, küresel endüstriyel, havacılık ve savunma uygulamaları için çözümler sunan geniş bir rulman ve ilgili ürün yelpazesinin genişliğini genişletmeye devam etti. ABD Hükümeti ve NASA’ya ek olarak, RBC havacılık ve uzay müşterileri listesi, Airbus, Boeing, General Electric, Lockheed Martin, Raytheon, Snecma Group, United Technologies ve çeşitli satış sonrası kanallar dahil olmak üzere seçkin bir mavi çip şirketlerinden oluşur. RBC çalışanları, küresel organizasyonlara teknoloji taşıma konusunda zengin bir deneyim getirmektedir ve bu deneyim liderlik konumuna getirmiştir.

RBC, RBC RULMAN,RBC RULMAN KATALOG, RBC BEARINGS, RBC BEARINGS SALES, RBC RULMAN İSTANBUL, RBC EULMAN HADIMKÖY, RBC RULMAN TÜRKİYE, RBC RULMAN FİYAT, RBC RULMAN İNCE KESİTLİ RULMAN,RULMAN İTHALATÇILARI