İletişim: 0212 446 16 25

Continental Contitech Kayışları

Continental Contitech Kayışları

Continental AG, 140 yılı aşkın bir süredir kauçuk ürün işinde ve Avrupa’nın ikinci büyük otomotiv tedarikçisi konumundadır. ContiTech, Continental AG’nin tasarlanmış kauçuk ürünleri grubudur ve Orjinal Ekipman kalitesinde güç aktarma teknolojisinde liderdir.

Kevlar, fiberglas ve polyester takviye elyafları gibi ilerici malzemeleri kullanarak – HSN ve EPDM bileşiklerine ek olarak, ContiTech piyasadaki en kapsamlı ve en gelişmiş otomotiv kayış programını sunmaktadır.Serpantin kayışları, V kayışları, Triger kayışları, Geleneksel Triger kayışı kitleri, Su Pompası ve Hidrolik gerdirici, Group tahrik kayışları, tam uyumlu komponentler ve taşıt, makine ve sistemlerde kullanılan kayış tahrikli sistemler geliştirip üretmekte vekomple Triger Kayışı setleri ve kam ve denge mili contalar.

Her ContiTech kayışı Orjinal Ekipman standartlarını karşılar. Bu yüzden onları Audi, BMW, Maserati, Mercedes-Benz, Porsche, Rolls Royce, SAAB, Volkswagen ve Volvo’nun yanı sıra Chrysler, Ford, GM gibi Avrupalı ​​olmayan markalar da dahil dünyanın en iyi otomobillerinde bulabilirsiniz. Hyundai, KIA ve Nissan. ContiTech ayrıcabir ISO / TS 16949: 2002 sertifikalı üretim şirketidir.

Artık en geniş kapsama alanı ve kalite hizmet ile Bayiliğini yaptığımız ContiTech in V Kayış ve Zaman Kayış ürün grupları stoklarımızda geniş ürün çeşidi ile mevcuttur.

Satışını yaptığımız kayış çeşitleri aşağıdaki gibidir..

V Kayış
Standart V Kayışlar
Banded V Kayışlar
Kanallı V Kayışlar
Varyatör V Kayışlar
Poliüretan V Kayışlar
Baklalı V Kayışlar
Altıgen V Kayışlar

Zaman Kayışı
Standart Zaman Kayışı
Güçlendirilmiş Zaman Kayışı
Çift Taraflı Zaman Kayışı
Çift Tarafı Güçlendirilmiş Zaman Kayışı
Açık Uçlu Zaman Kayışı
Poliüretan Zaman Kayışı

Düz Kayış
Traşlı Düz Kayış
Parmak Geçmez Düz Kayış
Sonsuz Düz Kayış

Otomativ Kayışı
Klima Kayışı
Triger Kayışı
Fan Kayışı

Konveyör Bant
PVC Konveyör Bant
Poliüretan Konveyör Bant
Silikon Konveyör Bant
Polyester Konveyör Bant
Kauçuk Konveyör Bant
Bez Konveyör Bant

Modüller Bant
Düz Gidişli Bantlar
Dönüşlü Bantlar

Modüller Zincirler
Paslanmaz Çelik Zincirler
Plastik Zincirler
Özel Zincirler

Kaplamalı Kayışlar
Profili Kayışlar
Özel Üretim Kayışlar
Yuvarlak Kayış

 

 


 

Kayış, V Kayış, Zaman Kayış, Triger Kayış, Konveyör Bant, Poliüretan Yuvarlak Kayış, Continental Kayış, Contitech Kayış, Continental V kayış, Contitech V kayış, Continental Zaman Kayış, Contitech Zaman Kayış, Continental Triger Kayış, Contitech Triger Kayış, Continental Konveyör Bant, Contitech Konveyör Bant, Continental Poliüretan Yuvarlak Kayış, Contitech Poliüretan Yuvarlak Kayış