SYI Rulman

Syı Rulman, 1972 yılında kurulmuş olup, 30 yılı aşkın bir süredir bir dizi hassas yüksek teknoloji “iğneli yatak” ürünü geliştirmiştir. Başlangıçta iğneli merdaneleri üretmeye başladığı andan itibaren, şimdiye kadar geliştirdiği marka, seri ürün bütünlüğü olarak “SYI” alır, ancak SYI aynı zamanda Tayvan’da rakipsiz olan iğne yatağı üreticisi haline gelir. Teknolojiyi geliştirmek için olduğu kadar teknolojiyi biriktirmek için defalarca araştırmalar yapmış, ürün kalitesi zaten dünya standardına ulaşmıştır ve satış ağı da tüm dünyaya yayılmıştır.

SYI, motor ve otomobil endüstrisine sadece Tutucu (K TİPİ), Pim ve Şaft tedarik etmekle kalmaz, aynı zamanda endüstriyel ekipman için iğneli rulmanları da üretir. Hafif işler için NK, NKI serisinin yanı sıra ağır hizmete nispeten dayanabilen NA49, NA69, CAM FOLLOWER serileri dahil. Amerikan pazarının gelişmesi nedeniyle, SYI 1985 yılında CRSB, YCRS, MR, MI serisi ve benzeri gibi tüm inç boyutunda rulman serilerini geliştirmeye başladı.

Gelecekteki hedefin geliştirilmesi için, CEO ayrıca 1996 yılında üretim ekipmanına, otomatik sisteme, muayene ekipmanına, bilgisayar sistemine vb. Çok sayıda para yatırmaya karar verdi. Yüksek teknolojili üretim teknolojisini ithal etmenin dışında, SYI gelişmiş yönetim sistemine de önemli bir ivme kazandırıyor, bu nedenle SYI 1999’da ISO 9002’yi başlattı ve Ocak 2000’de Amerikan “NSF” ISO 9002 kalite sertifikası aldı. Ayrıca TS 16949’u 2007’ye kadar güvence altına aldı.

SYI, SYI RULMAN, SYI İNGELİ RULMAN, SYI RULMAN KATALOĞU, SYI RULMAN FİYAT LİSTESİ, SYI BEARINGS