Zimaş Zincir

Zimaş Zincir, Hüsamettin Topbaş tarafından 1976 yılında Türk Sanayisinin ihtiyaç duyduğu tahrik, konveyör ve taşıyıcı zincir üretimi amacıyla kurulmuştur.Standart zincir üretiminin yanı sıra özel zincirler de üretmektedir. Çeşitli sektörlerde kullanılan özel zincir çeşitleri 3500’ü aşmıştır. Kuruluşundan bu yana firmanın üretim hacmi, imalat çeşitleri ve imalat kalitesi günümüzün yüksek seviyesine kadar sürekli artmış ve bu alanda üretim yapan firmaların teknolojik seviyesine ulaşmıştır. Avrupa’da, Ortadoğu ve komşu ülkelere ve özellikle Avrupa ülkelerine ihracat yaparak, 1983 yılından itibaren özellikle yurtdışı açılımında öncü bir konuma sahip olmuştur.

Son zamanlarda yapılan en yeni teknolojik yatırımlarla makine parkı ve üretim teknolojisi geliştiren üretim tesisi, rakipleri tarafından kıskanacak şekilde alanında Avrupa’daki entegre şirketler arasında yerini almıştır. Zimaş A.Ş. 10.000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren 120 personeli ile Türk sanayisine hizmet vermeye devam etmektedir.

ZİMAŞ, ZİMAŞ ZİNCİR, ZİMAŞ ZİNCİR KATALOG, ZİMAŞ ZİNCİR KATALOG, ZİMAŞ ZİNCİR FİYAT LİSTESİ, SANAYİ TİPİ ZİNCİR, BURSA ZİNCİR, KULAKLI ZİNCİR ÖLÇÜLERİ